ŻALUZJA PIONOWA

Oryginalna alternatywa dla zasłon – żaluzje pionowe wracają do łask! Dowodem na to jest duże zainteresowanie tego rodzaju osłoną okienną naszych klientów. Początkowo były one wykorzystywane w przestrzeni biurowej i pomieszczeniach użytku publicznego. Obecnie, kiedy nabrały nowoczesnego charakteru i dostępne są w większej ilości kolorów i wzorów, chętnie wybierane są również do przestrzeni mieszkalnej.

ŚWIEŻOŚĆ I ELEGANCJA – ŻALUZJE PIONOWE W NOWOCZESNYCH WNĘTRZACH

Wyróżniają się spośród innych osłon wewnętrznych okien, jak rolety czy żaluzje poziome. Doceniane są za funkcjonalność i uniwersalność, świetnie pasują zarówno do salonu, jak też sypialni czy biura. W żaluzjach pionowych stosuje się wiszące lamele umieszczone pionowo. System wyposażony jest w szyny z mechanizmem sterującym, po których poruszają się lamele, które mogą mieć różną grubość. Charakterystyczną cechą żaluzji pionowych jest ich zdolność do obracania się, a także przesuwania w prawo i lewo. To pozwala skutecznie regulować intensywność światła przedostającego się do wnętrza pomieszczenia. Po ich całkowitym zamknięciu następuje blokada światła dziennego, co przekłada się również na wysoki poziom intymności i prywatności. Jeżeli chcesz, aby Twoje wnętrze było bardziej doświetlone, możesz panele otworzyć do końca lub tylko delikatnie, tworząc tym samym klimatyczny nastrój w salonie, jadalni bądź sypialni.

ZASTOSOWANIE ŻALUZJI PIONOWYCH

Żaluzja pionowa cechuje się prostą konstrukcją, w związku z czym można wykonać ją w bardzo dużych rozmiarach. To spowodowało, że szczególnie często wybierana jest jako osłona okien wielkogabarytowych. Jej montaż jest szybki i łatwy, nawet przy większych przeszkleniach. Żaluzja pionowa równie dobrze sprawdzi się jako element wydzielający strefy na dużych powierzchniach. Można ją wykorzystać np. przy połączeniu salonu z jadalnią czy też w przypadku, kiedy w salonie chcemy stworzyć niewielki kącik sypialniany.

Kol

KONTAKT

OFERTA

GALERIA

O NAS