PLISY ROLETY-OLESNICA.PL  DLA OKIEN O NIETYPOWYM KSZTAŁCIE

Plisy, czyli żaluzje plisowane to modna i oryginalna propozycja osłony okiennej umożliwiająca precyzyjną regulację zacienienia. Są bardzo uniwersalne i występują w wielu wariantach. Plisy mogą mieć kształt łuku, trapezu lub trójkąta, a także składać się z dwóch tkanin. Wśród naszych propozycji dostępne są ponadto plisy z możliwością zsuwania tkaniny od dołu i od góry oraz żaluzje z przedłużaczem uchwytu polecane przy wysokim montażu. Proponujemy plisy z Oleśnicy ze standardową tkaniną, jak też tkaniną plisowaną o kształcie plastra miodu, która cechuje się bardzo dobrymi właściwościami izolacyjnymi.

CZYM CHARAKTERYZUJĄ SIĘ PLISY Z OLEŚNICY ?

Plisowane żaluzje składają się w charakterystyczną harmonijkę. Wyróżniają się nieograniczonymi możliwościami wykorzystania, ponieważ w przeciwieństwie do innych rodzajów żaluzji można je zastosować przy oknach o niestandardowych kształtach. Występują w wielu kolorach, co powoduje, że dostosowani ich do stylistyki wnętrza nie stanowi najmniejszego problemu.

plisach z Oleśnicy na szczególną uwagę zasługuje duża ilość wariantów tego rodzaju osłony wewnętrznej. Są przystosowane do montażu przy oknach pionowych, dachowych, ogrodach zimowych, świetlikach oraz wnękach. Można je przykręcić do ściany lub w świetle okna bądź też zawiesić z wykorzystaniem bezinwazyjnych zaczepów. Również sterowanie dostępne jest w dwóch wariantach – ręczne z mechanizmem blokującym bądź mechaniczne. Wykończeniem dolnym może być aluminiowa listwa o niskim lub wysokim profilu.

Plisy Oleśnica – aluminiowe elementy występują m.in. w kolorze białym, brązowym, kości słoniowej, kolorze orzecha lub dębu złotego.

 

 

 

Kol

KONTAKT

OFERTA

GALERIA

O NAS